04.05. 2024 14:00, 23.kolo, OP TJ Sokol Hrdlív – Sokol Smečno 5:2 (2:0)

Rozhodčí: Kindl Petr – Jirásek David, Černý Daniel. Hřiště: Hrdlív. Diváků: 100.

sestava: Zobina Martin, Mišik Lukáš , Nový Daniel, Čerpl Jaroslav, Růžička David, Tuháček Miroslav (64. Vondrák Martin), Tygl David, Zděradička Tomáš, Janda Tomáš, Kerpl Jakub, Raclavský Kryštof (K)

branky: 8. Mišik, 30. a 70. Janda, 49. Tuháček, 90. Vondrák

slovo trenéra:

První gól jsme dali po krásné kombinaci ,kdy zakončoval L.Mišik , druhou branku do poločasu dával T.Janda která byla výstavní ,přímo do pravého růžku a do poločasu měl soupeř štěstí. Ještě jsme trefili dvě tyčky. Druhou půlku jsme začali jako první náporem ,vznikla z toho penalta a M.Tuháček zkušeně proměnil na 3:0. Ke slovu se též dostáli hosté ,kteří snížili po deseti minutách Muchou na 3:1,( mimochodem to byla jediná chyba, kdy jsme ho pustili do šance, za celý zápas). Musím pochválit J.Čerpla, který ho po celý zápas měl na starosti. Na obouc stranách se pak  kopaly penalty, nejprve my , druhou branku v utkání dal T.Janda 4:1 . Hosté snížili vzápětí na 4:2. Chybělo asi deset minut do konce utkání a hosté nakopávali dlouhé balóny přes naší obranu, což jsme ustáli a v nastavení M.Vondrák nádhera, přízemní střelou k pravé tyči stanovil konečný výsledek na 5:2.

Zápas se musel divákům líbit, viděli sedm branek, krásné počasí. My se potýkáme se spoustou zranění u hráčů ,kteří by hráli v základu, proto jsem rád ,že ti co nehrají pravidelně ,tak ukázali a řekli si o základ. Po dvou zápasech co nám nevyšly jsem rád za tým ,že ukázal co umíme.Musím pochválit každého,dnes tam bylo vše, bojovnost, fotbalovost,kvalita a hlavně týmová práce.Za tři body jsme rádi, potřebovali jsme je jako sůl.Poděkováni patří též divákům za pěknou atmostéru. Karel Petrášek