07.04.2024 1A třída dorostu 2023/24 Sokol Hrdlív – SK Kročehlavy 3:0 (0:0)

Hrdlív – Kročehlavy 9:0 , je pro tento víkend bilance našich týmů s tradičním soupeřem. Nejprve Áčko rozebralo tým dospělých a v neděli se střetly týmy dorostu v krajské soutěži. I když se dorost Kročehlav nachází dole v tabulce, na zápas proti nám byl v plné síle. Začátek zápasu jsme hru kontrolovali a kromě nastřelené tyče jsme větší šance neměli. Kročehlavy jsme do šancí také nepouštěli. Ke konci poločasu se zranil (asi na delší dobu) Routy a my měli problém s tím, jak sestavit obranu. Jenže jsme silný tým a po poločasové poradě se kluci zvedli a Kuba Trnka dovedl svůj únik ke vstřelení branky. To nás uklidnilo a Vojta opět (stejně jako ve Hředlích) , vstřelil branku přímo z rohu (asistence M.Čerpl) a nakonec se kostrbatě trefil i nejlepší kanonýr soutěže L.Mišik. Bylo důležité, že zahráli i hráči, kteří většinou střídají a dnes hodně pomohli borcům, kteří hrají i dlouhé minuty za A tým.

branky: 49. Jakub Trnka, 62. Vojtěch Kos, 83. Lukáš Mišik

sestava: Kos Dominik, Kos Vojtěch, Mišik Lukáš, Růžička David, Routner Lukáš, Kerpl Jakub, Trnka Jakub, Matěj Šelicha, Michal Kristián, Kryštof Hořejší, Matyáš Čerpl, Lukáš Rosenkranz, Matěj Široký, Luboš Zima, Erik Žalud

Rozhodčí: Pagáč Tomáš. Hřiště: Hrdlív. Diváků: 64.