1.11.2016 Okresní přebor sk.A mladších žáků: AFK Libčice – Hrdlív 3:4 (1:2) penalty 2:3

Na pěkném hřišti v Libčicích jsme v prvním poločasu vedli brzy 2:0, další šance jsme nevyužili a v poslední minutě domácí snížíli. Do té doby jsme hru kontrolovali, záložníci chtěli dnes hrát a pár akcí bylo celkem povedených, dostalo se na všechny hráče ze střídačky a vypadalo to na pohodový zápas. Soupeři se dostavil v poločase další hráč a najednou jsme nebyli schopni hrát fotbal, byli jsme pozdě u míče, nebojovali. Nedalo se na to koukat. Libčice otočili na 3:2 a vypadalo to s námi špatně. V 50.minutě nám vyšla krásně standartní akce a vzápětí jsme měli dvě šance utkání rozhodnout. Nakonec musely rozhodnout penalty a ty nám letos poprvé vyšly, i když tyče zase zvonily.

branky: Lukáš Mišík, Matěj Šelicha, Tomáš Kalous

penalty proměnili: Vojta Kos, Filip Rous a Tomáš Kalous

sestava: Martin Vondrák, Matyáš Čerpl, Tomáš Kalous, Kuba Kerpl, Lukáš Pražák,  Vojta Kos, Filip Rous, Matěj Šelicha, Lukáš Rosenkranz, Lukáš Mišík, Dan Pernikl a Kryštof Hořejší.