1.4.2017 Okresní přebor sk.A mladších žáků: Baník Libušín – Sokol Hrdlív 3:4 (2:1) na penalty výhra !!!!

Další zápas nás čekal v Libušíně, kde jsme za krásného počasí a na pěkném, velkém hřišti, nastoupili proti domácímu Baníku, který nás na podzim porazil nejvyšším rozdílem, ze všech soupeřů. Už od začátku zápasu bylo vidět, že hra Baníku je založena na výkonu jednoho hráče (Lukáše) , který byl šikovný, rychlý a fyzicky vyspělý. S ním měli naši hráči problémy a když se rozeběhl s míčem a naše menší chuť jít do tvrdšího souboje je známá, tak vznikaly nebezpečné situace. Po úvodním rozkoukávání přišla naše rychlá akce a Filip chytře překonal  brankáře Libušína. Potom měl soupeř několik šancí, které vyústily v  těsné vedení. Po přestávce jsme  byli aktivnější a dostávali se po akcích z křídel a z rohů do nebezpečných situací, které byly završeny penaltou po zmatku před brankou domácích. Penaltu proměnil Lukáš Mišík. Stejný hráč po parádní akci a nahrávce od Martina Vondráka překvapil domácí příznivce. Hra se potom rychle přelévala od branky k brance a byli jsme to my, kteří měli více šancí rozhodnout zápas. Ale i soupeř měl velké šance a my trošku štěstí. Několik minut před koncem se podařilo Libušínu vyrovnat. Zápas rozhodly penalty, na které Libušín vyměnil brankáře a kdo jiný, než Lukáš, čelil našim střelcům. Kluci zachovali dnes pevné nervy. Kuba v brance tým při penaltách podržel.  Chválím kluky za perfektní druhý poločas a za to, že se popasovali s fyzicky vyspělejším soupeřem. Radost po zápase byla upřímná a zasloužená.

branky: Lukáš Mišík 2, Filip Rous 1

penalty proměnili: Lukáš Mišík, Martin Vondrák, Vojta Kos

dále nastoupili: Kuba Kerpl, Tomáš Kalous,  Lukáš Pražák, Lukáš Rosenkranz, Matyáš Čerpl, Matěj Šelicha, Kryštof Hořejší a Dan Pernikl