1.kolo OP: 29.8.2014: Sokol Smečno, Sokol Hrdlív a farma SK Kladno -(SK Slaný A ) 2.místo !!!

1.kolo miniturnajů starší přípravky se hrálo na Smečně, společně se Slaným.

Ačkoliv jsme byli v plné sestavě (navíc s vypůjčeným Tomášem Prokešem, který mohl hrát za mladší přípravku ve stený den v Hrdlívě) měli jsme nejmíň hráčů ze  všech týmů. Hraje se 5+1, tzn. že jsme měli 1 hráče na střídání. Hrací čas domluven 2x20min.

1. utkání Smečno-Slaný s výsledkem 2:5

2.utkání Hrdlív – Slaný 1:2 (Martin Vondrák).

V prvním poločase jsme protihráče přehrávali, dokonce jsme vedli 1:0. Kluci bojovali jako o život a Slanému nedali nic zadarmo. Měli jsme několik šancí na gól, bohužel Slaný nejprve vyrovnalo a pak po zmatku před naší bránou zvýšilo na konečných 2:1. Gól nemusel platit, kdyby rozhodčí pár vteřin před tím odpískal faul na Tomáše Kalouse, který zůstal ležet zraněný:-(

3.utkání Hrdlív – Smečno 10:4 (Honza P. 2, Martin 4, Filip 2, Tomáš P. 2)

Vzhledem k tomu, že jsme po zranění Tomáše neměli nikoho na střídání, a kluci měli nastoupit do dalšího utkání, domluvil se hrací čas na 2×15 min. Tomáš K. nastoupil již v závěru předchozího utkání a přes bolest dohrál i následující zápas. Ze začátku nás Smečno lehce válcovalo ale pořád byl stav vyrovnaný, ale v druhé polovině jsme je jednoznačně přehrávali a zápas skončil 10:4.

sestava: Kuba Kerpl, Filip Rous, Tadeáš Gaži, Tomáš Kalous, Martin Vondrák, Tomáš a Honza Prokešové.

Kuba hrál celý turnaj bez střídání, Filip kvůli zranění vystřídal asi na 1 minutu, Tomáš Kalous též kvůli zraněný byl mimo hru asi 5 min.

Všichni si zaslouží ohromnou pochvalu za pěkné akce, přihrávky, nádherné góly i šance a především za výdrž a 100% nasazení po všechna utkání. Myslím, že by to vydržel málokdo!!!!

Pro rodiče a fanoušky skvělý zážitek a věříme, že nebude poslední:-)     J.Kerplová