10.09.2023 1A třída dorostu 2023/24 SK Kročehlavy – Sokol Hrdlív 0:5 (0:3)

Po velmi dobrém výkonu z minulého týdne jsme opět hráli se známým soupeřem a očekávali velkou bitvu. Na velmi dobře připraveném hřišti jsme na začátku zápasu nebyli schopni delší kombinace. Po 2-3 nahrávkách jsme míč buď zkoušeli kolmicí poslat na Lukáše Mišika, nebo jsme ho jen nakopli směrem na bránu, kde ho sbíral brankář domácích. Po 10.minutách se z levé strany rozeběhl Michal Kristián a levačkou parádně (od břevna) skóroval. To nás trochu uklidnilo, i když hra nebyla tak dobrá jako v minulém zápasu. Ke konci poločasu jsme ještě dvakrát skórovali a to nás dostalo do pohody a naopak soupeř měl problém. V poločase jsme hráčům říkali, že není potřeba soupeře uběhat, ale abychom si víc věřili na míči. Což se povedlo, protože v některých částech druhé půle jsme dominovali a soupeř jen sledoval naše nahrávky a běhal bez míče. Na konci se premiérově trefil i Kuba Trnka.

branky: 10.min Michal Kristián, 39. , 45.(penalta) a 59.min Lukáš Mišik, 76. min Jakub Trnka

sestava: Kos Dominik, Kos Vojtěch, Mišik Lukáš, Růžička David, Routner Lukáš, Kerpl Jakub, Žalud Erik, Luboš Zima, Matěj Šelicha, Michal Kristián, Kryštof Hořejší, Kryštof Vacek, Jakub Trnka, Tomáš Kalous

Rozhodčí: Poncar Tomáš. Hřiště: SK Kročehlavy. Diváků: 30.