10.5.2014 Turnaj mladších přípravek na Slovanu Kladno

zúčastněné týmy: Slovan Kladno A a B, Sokol Hrdlív, Baník Švermov, Velvary, SK Kročehlavy.

Hrálo se každý s každým 2×10 minut, potom první čtyři týmy semifinále a o umístění.

Hrdlív – Slovan A 0:7   soupeř byl lepší, rychlejší, důraznější

Hrdlív – Slovan B 12:0 branky: Tomáš Prokeš 4, Filip 3, Matěj a Lukáš Mišík po 2, Lukáš Rosenkranz 1

Hrdlív – Švermov 1:2  branka: Filip         vyrovnaný zápas, prohrávali jsme po půli 0:2 a už nestačili vyrovnat, pro vývoj turnaje to bylo jedno, stejně bychom se setkali v semifinále, i kdybychom vyhráli.

Hrdlív – Velvary 5:1  branky:Tomáš Prokeš 2, Matěj, Lukáš M. a Lukáš R. po 1

Hrdlív – Kročehlavy 5:0 branky: Ondra Petr 2, (přijel až na tento zápas), Tomáš Prokeš 2, Lukáš M. 1

semifinále: Hrdlív – Švermov 3:2  branky: Tomáš Prokeš, Tomáš Kalous (asist.Kuba ) a Ondra (asist.Kuba)  byli jsme lepší, měli i víc šancí a po zásluze vyhráli

finále: Hrdlív – Slovan A 0:6   , Slovan byl dnes suverénní, hlavně díky šikovnému hráči č.10

zaslouženě jsme obsadili 2.místo, turnaji přálo i počasí a velké množství diváků.