11.06.2023 1A třída dorostu SK Kazín/Dolní Mokropsy – Sokol Hrdlív/ Sokol Smečno 2:4 (1:0)

Původně jsme mysleli, že na poslední zápas pojedeme v klidu, s jistotou druhého místa v tabulce. Situace se ale zamotala tak, že kdybychom v Kazíně vyhráli a Rakovník následně ztratil v jednom ze dvou posledních kol, tak bychom slavili titul. V krásném areálu a za pěkného počasí jsme v první půli hráli lepší fotbal než domácí, ale bylo to bez větší bojovnosti. Jednou jsme zapomněli v obraně hráče domácích a najednou to bylo 1:0 a tak skončil i poločas. V přestávce jsme po hráčích chtěli větší bojovnost v soubojích. Hned po pauze jsme vstřelili 2 branky, potom náš kanonýr Lukáš Mišik dokončil hattrick, Růža se ještě pěkně trefil po přihrávce a soupeř už jen stačil snížit. Zaslouženě jsme na nejlepším trávníku vyhráli a skončili jako nováček na krásném druhém místě. Všem patří velká gratulace.

Střelci: 12. Šustr Vavřinec, 88. Chládek Leo – 48. Mišik Lukáš, 55. Mišik Lukáš, 72. Mišik Lukáš, 82. Růžička David