11.6.2017 18.kolo OP mladších přípravek sk.C: Zlonice, Hrdlív, Braškov 2.místo !!

poslední mistrovský turnaj ve Zlonicích se hrál za tropického vedra od 13:00 hod. Už za to si všichni zaslouží velkou pochvalu, že to zvládli, bojovali, nefňukali, běhali a vydrželi až do konce!!
Sestava: Samanta, Máťa M., Vojta, Máťa K., Matouš, Míša, Lukáš, Tomáš D., Jonáš
1.zápas
Zlonice:Braškov  10:5
2.zápas
Braškov:Hrdlív   3:6 (góly Tomáš 5, Míša 1)
I přes spalující vedro, velice rychlý fotbal na obě strany. Hodně vyrovnané výkony, v poločase stav 3:3. V závěru jsme zabrali a urvali zasloužené vítězství (proti Braškovu první).
3.zápas
Zlonice:Hrdlív  7:4 (góly Míša 2, Tomáš 2)
Už po prvních minutách bylo zřejmé, že na zlonické borce nebudeme asi stačit, ale přesto jsme nevypustili a nasázeli jim pár pěkných gólů. Po vzájemné dohodě trenérů nasazovali souběžně na hrací plochu ty nejmenší fotbalisty, aby byl zápas neustále výkonnostně vyrovnaný. Ani ti malí nenechali soupeři nic zadarmo a ukázali nám, že s nimi můžeme do další sezóny počítat.
Pro některé hráče byl toto poslední turnaj za mladší přípravku.
Rodiče a fanoušci děkují za pěkné fotbalové zážitky po celou sezónu.