11.kolo OP starších žáků 10.11. 2019 SK Brandýsek -Sokol Hrdlív/ Zlonice 1:7 (0:3)

Sestava našeho soupeře se od minulé sezóny téměř nezměnila. Podle tabulky jsme byli jasným favoritem. V prvním poločasu jsme drželi míč a rychle se dostali do vedení. Naráželi jsme na obranu soupeře, který hrál obětavě a někdy až přemotivovaně. Na začátku druhé půle jsme trochu polevili a inkasovali. Po uklidnění jsme dali další branky a zápas kontrolovali. Dnes jsme měli v některých chvílích přitvrdit a nenechat si nakopat. Také jsme úplně dobře neřešili situace, kdy jsme šli do přehuštěné obrany soupeře na velkém vápnu a nebyli jsme schopni roztáhnout hru do stran, tím obranu rozhýbat a nenechat je v klidu míče nakopávat na celkem nebezpečné brejky.

Střelci: 44. Mygal Ruslan – 6. Routner Lukáš, 9. Kerpl Jakub, 18. Kos Vojtěch, 46. Kerpl Jakub (pen.), 56. Přibyl Jakub, 63. Routner Lukáš, 70. Kos Vojtěch

sestava: Dominik Kos, Matyáš Čerpl, Kuba Kerpl, Lukáš Rosenkranz, Matěj Šelicha, Tomáš Kalous, Lukáš Mišik, David Růžička, Vojta Kos, Lukáš Routner, Martin Rozsíval, Kuba Přibyl, Zdeněk Čepelák, Líza Pískačová, Matěj Špeta.

brandýsek1brandýsek