10.kolo OP starších žáků 3.11.2018 Sokol Hrdlív/Zlonice – Vraný/Zichovec 4:2 (1:1)

Soupeř byl v tabulce nad námi, ale jeho výsledky a Naše forma, dávali šanci na vyrovnaný zápas. Od začátku byl zápas vyrovnaný a bojovný. My jsme inkasovali jako první, ale po rohu jsme dokázali vyrovnat. Ke konci první půle jsme byli lepší a měli i další šance. Do druhé půle jsme nastoupili a po 20 vteřinách, po pěkné kombinaci, dali druhý gól. Problémy nám dělal jen hostující kapitán, který ještě vyrovnal, ale to už bylo ze strany hostů vše. Zápas to nebyl moc pohledný, ale o to víc těší hráče vítězství, které bylo zasloužené.

branky: 16. Kerpl Jakub, 36. Routner Lukáš, 54. Mišik Lukáš, 66. Formánek Radim (vl.)

sestava: Martin Vondrák  Dominik Kos, Kuba Kerpl, Lukáš Rosenkranz, Matyáš Čerpl, Matěj Šelicha,  Lukáš Routner, Lukáš Mišík, Tomáš Kalous,  Vojta Kos, Tomáš Danda, Kryštof Hořejší, Michal Kristián, Martin Rozsíval.