12.1.2014 Turnaj Baníku Švermov v Kladně U2005 1 .místo !!!!

Turnaje se účastnily týmy: Baník Švermov, Sokol Hrdlív, SK Kročehlavy, SK Doksy, SK Lhota, FC Čechie Velká Dobrá, TJ Sokol Dobrovíz A a B (jednalo se o kompletní týmy dívek U2004). Hrálo se ve dvou skupinách s každým 15 minut a potom týmy na prvních dvou místech ve skupině křížem o finále a bronz a zbylé 2 týmy ve skupině o 5.-8. místo. Naše skupina Dobrovíz B, Lhota a pořádající Švermov.

V prvním utkání proti holkám z Dobrovíze jsme se trápili s proměňováním šancí ( myslím, že byl znát včerejší turnaj v Unhošti), v druhém utkání jsme přehráli jasně Lhotu a čekal nás boj o první místo ve skupině proti známému soupeři ze Švermova. Tyto zápasy jsou vyrovnané, ale v tomhle jsme byli lepší, pohlídali útočníky soupeře a vyhráli. Postoupili jsme do semifinále proti Doksům, dlouho jsme se nemohli prosadit a nakonec soupeře i s velmi šikovným hráčem č.15 přehráli. Před finále jsme řešili problém s brankářem, Lukáš se zranil při rozcvičování a volba padla na Kubu Kerpla, Matěj Šelicha se posunul do obrany a čekali jsme jak to dopadne. Finále bylo vyrovnané, šance na obou stranách, ale brankáři byli bezchybní. Zápas skončil 0:0 a následovaly penalty: Kuba chytil, Filip dal na 1:0, Kuba i druhou chytil, Ondra Petr neproměnil, Kuba chytil i třetí pokus a poslední penalta se už nekopala, protože bylo rozhodnuto. I druhý turnajový triumf jsme získali po penaltovém rozstřelu. Baník Švermov pozval na turnaj i Českou televizi, záznamy se objeví na Déčku a na ČT sport. Odkazy na i-vysílání umístím poté na stránky. Maty Čerpl poskytl televizi rozhovor, takže budeme určitě překvapeni a spokojeni. Kdyby se nejlepší brankář volil až po finále, musel na 100 % tuhle cenu získat Kuba Kerpl.

naše výsledky: Hrdlív- Dobrovíz B 0:0

Hrdlív – Lhota 5:0

Hrdlív – Švermov 1:0

semifinále: Hrdlív – Doksy 3:0

finále :   Hrdlív – Švermov  0:0  (na penalty 1:0)

Jak je z výsledků vidět, na celém turnaji jsme nedostali ani jeden gól !!!!

střelci: Ondra Petr 7 (jen jeden gól chyběl na nejlepšího střelce) , Kuba Kerpl 1, Filip Rous 1

sestava: Lukáš Rosenkranz, Jakub Kerpl, Filip Rous, Ondřej a Jakub Petrové, Matěj Šelicha, Lukáš Mišík, Ondřej Mišík, Kryštof Hořejší, Matyáš Čerpl

 Zprávičky na ČT Déčko 13.1.2014: Video