13.11.2022 1A třída dorostu SK Kročehlavy – Sokol Hrdlív/ Sokol Smečno 2:2 (2:0)

Poslední zápas podzimní části se hrál za nefotbalového počasí. Byla zima a hustá mlha, takže nebylo vidět od branky k brance. Špatný terén vyhovoval více domácím, kteří hráli důrazný fotbal s dlouhými nahrávkami na útočníky. Po poločasu jsme prohrávali a nevypadalo to, že s touto hrou můžeme uspět. Ve druhém poločasu jsme hráčům vysvětlili, že musí hrát důrazně a nenechat se od soupeře porážet v osobních soubojích. Podařilo se nám výsledek vyrovnat a při troše štěstí jsme mohli i pomýšlet na výhru. Po podzimu jsme skončili, jen o skóre, na druhém místě.

Střelci: 21. Matějka Zdeněk, 32. Galudár Ondřej – 58. Kerpl Jakub (pen.), 87. Kerpl Jakub