12.kolo OP starších žáků 17.11.2018 Sokol Hrdlív/Zlonice – FK Brandýsek 12:1 (8:0)

V posledním podzimním kole jsme přivítali tým Brandýsku, který je na posledním místě tabulky. I z tohoto důvodu byli naši hráči favoritem a začali to potvrzovat hned od úvodu zápasu. V pravidelných intervalech stříleli branku za brankou a poločas skončil 8:0. Ve druhé půli už aktivita a chuť hrát nebyla taková. Soupeř také trochu přeskupil své hráče a začal více bránit. Dnes, zvlášť v prvním poločasu to byl fotbal, jaký bychom rádi viděli ve více zápasech. Samozřejmě záleží co nám soupeř dovolí.

Střelci: 3. Vondrák Martin, 6. Vondrák Martin, 9. Mišik Lukáš, 14. Kos Vojtěch, 17. Kalous Tomáš, 25. Routner Lukáš, 33. Čerpl Matyáš, 34. Růžička David, 44. Mišik Lukáš, 52. Routner Lukáš, 54. Mišik Lukáš, 59. Kristián Michal

sestava: Martin Vondrák  Dominik Kos, Kuba Kerpl, Lukáš Rosenkranz, Matyáš Čerpl, Matěj Šelicha,  Lukáš Routner, Lukáš Mišík, Tomáš Kalous,  Vojta Kos, David Růžička, Michal Kristián, Martin Rozsíval.