15.10.2023 1A třída dorostu 2023/24 TJ Sokol Tuchoměřice – Sokol Hrdlív 0:4 (0:0)

Třetím soupeřem v řadě, se kterým jsme se dosud neutkali, byly Tuchoměřice. Hrálo se v Tuchoměřicích, protože naše hřiště nebylo v nejlepším stavu a tak jsme si vyměnili pořadatelství zápasu. Domácí dávají na svém hřišti v průměru 4 branky a nebylo dobré je podceňovat. Začátek zápasu byl vyrovnaný, my jsme drželi více míč, ale domácí hrozili rychlými záběhy za naši obranu. My mohli skórovat hned ve 2.minutě po úniku Lukáše Mišika. V první půli foukal vítr proti naší brance a my jsme museli přestát několik rohů Tuchoměřic, kdy jsme několikrát měli i štěstí. Do kabin se šlo za bezbrankového stavu, který byl zasloužený. V poločase hráči dostali pokyny, aby hráli více po zemi a chystali závěrečnou přihrávku do šance až před velké vápno domácích. To se nám povedlo v 56.minutě a od té doby jsme byli na hřišti lepší. Pomohla nám i proměněná penalta a další branky už jen rozhodly o výši skóre. Vysoké vedení umožnilo, aby si dostatečně zahrála i naše střídačka. Další šance jsme ještě neproměnili. Dnes jsme zaslouženě vyhráli a dokázali, že hráči už mají dost zkušeností z těžkých zápasů a dovedou rozhodnout i zápas, kde se nám ze začátku tolik nedaří.

branky: 56., 65. penalta a 72. min Lukáš Mišik, 74. min David Růžička

sestava: Kos Dominik, Kos Vojtěch, Mišik Lukáš, Růžička David, Routner Lukáš, Kerpl Jakub, Žalud Erik, Matěj Šelicha, Michal Kristián, Kryštof Hořejší, Kryštof Vacek, Jakub Trnka, Tomáš Kalous, Matyáš Čerpl

Rozhodčí: Pejša Tomáš. Hřiště: Tuchoměřice. Diváků: 85.