15.11.2014 Turnaj kavárny Wilson na Stochově

zúčastněné týmy: Slánsko (výběr fotbalistů ročníku 2004 + odchovanci hrající momentálně v SK Kladno + nejlepší hráči r.2005) , Sokol Hrdlív, SK Kročehlavy, Slovan Velvary, Baník Švermov

hrálo se 14 minut, dvoukolově každý s každým a my jsme skončili na 4.místě.

sestava: Kuba Kerpl, Tomáš Kalous, Martin Vondrák, Ondra a Filip Jančulové, Lukáš Rosenkranz, Kuba Neméth ( SK Slaný) a Ondra Chochola (Zlonice) -klukům za pomoc děkujeme.

Hrdlív – SK Slaný 0:3 a  0:2   zvlášť druhé utkání se Nám povedlo, dlouho byl stav 0:0, ale proti tomuto výběru hráčů Slánska to bylo těžké.

Hrdlív – Velvary 0:1 , 1:0   (branka Martin Vondrák) Velvary měly fyzicky vyspělejší hráče, v prvním zápase jsme, podle nezaujatých diváků, vstřelili vyrovnávací branku, ale trenér soupeře po dotazu rozhodčího buď gól neviděl, nebo nechtěl přiznat ????. V druhém zápase jsme byli lepší a zaslouženě vyhráli.

Hrdlív – SK Kročehlavy 0:2 a 0:2  Kročehlavy mají nenápadný, ale velmi dobrý tým,  kterému  jsme měli problém vstřelit branku i vloni v Unhošti.

Hrdlív – Švermov 3:1 a 1:0 (branky Martin Vondrák, Lukáš Rosenkranz, Ondra Chochola a Kuba Neméth) V prvním zápase jsme byli jasně lepší, ve druhém si to pohlídali vzadu a ke konci rozhodli

Celkově jsme obsadili 4.místo, ale na třetí Velvary jsme minimálně herně měli. Měli jsme nejmladší mužstvo na turnaji a tak jsme spokojeni. Kuba Kerpl byl vyhlášen naším nejlepším hráčem.Turnaj Unhošť 2014 018 (Kopírovat)Turnaj Unhošť 2014 016 (Kopírovat)Turnaj Unhošť 2014 015 (Kopírovat)