15.4.2016 2.kolo OP mladší přípravky sk.C Sokol Vraný, Hrdlív, SK Pchery

Do druhého mistrovského utkání jsme vstoupili dosti oslabeni.

1. zápas Vraný: Pchery 8:7
2. zápas Hrdlív: Pchery
Trochu jsme počítali, že pcherský soupeř bude slabší. Po předchozím zápase bylo jasné, že na 3 body budeme muset hodně máknout.
Pokud bychom neuvedli výsledek, zápas se hlavně v prvním poločase jevil hodně vyrovnaný. Tým bojoval, ale v sestavě, kterou jsme měli k dispozici, se víc vymáčknout nedalo. Máťa s Prokopem, kteří měli mladší přípravce původně jen vypomáhat, se museli zapojit hned ze začátku a musíme říct, že se svých rolí ujali velmi dobře. Bojovali, prali se o míč a nebáli se často o půl metru rostlejšího soupeře. Nutno pochválit Samantu v bráně, která tým podržela několika  zdařilými zákroky. Citelně nám vpředu chyběl střelec, neboť Tomáš s Danem to jistili vzadu, i když byla vidět jejich obrovská touha vstřelit gól.
Konečný výledek 5:9. Dan 3, Kryštof 2, asistence Dan a Máťa po 1
3. zápas Vraný:Hrdlív
Stejný problém jako u starší přípravky. Pokud má soupeř dva celé týmy na střídání, je těžké s nimi 2×17 minut držet krok! Ale opět nutno říci, že přesto všechno kluci a holky nevypustili (což starší přípravka občas dělá), bojovali o každý míč a měli obrovskou touhu vyhrát. V druhém poločase vystřídal Samantu v bráně Kryštof. Průběh zápasu to ale výrazně neovlivnilo. Výsledek vypadá dost děsivě, ale nutno dodat, že minimálně polovinu gólů od nás soupeř dostal zadarmo:-( V sestavě nastoupila ještě Sabina, která se též rvala o svoji pozici na hřišti.
Děti jsou na začátku fotbalové kariéry a budou mít ještě mnoho šancí dokázat soupeři, že jsou lepší. Kéž by nás příště ale bylo víc!!!
Branky Dan 3, Tomáš 2, Máťa 1, Asistence: Tomáš 2 , Dan 1
Konečný výsledek 13:6