14.kolo OP starších žáků 7.4.2019 SK Stehelčeves – Sokol Hrdlív/Zlonice 2:3 (1:0)

Podle tabulky a našich posledních výkonů, jsme byli favoritem zápasu. Ovšem hřiště ve Stehelčevsi bylo velmi špatné ,a proto ho budu nazývat pouze hrací plochou. Tvrdá a nerovná hrací plocha nevyhovovala naší hře, míče jsme zpracovávali delší dobu a různě odskakovaly. To vyhovovalo domácím, kteří stáli v 9 hráčích před svým pokutovým území a jen nakopávali míče na vysokého hráče. Stav hrací plochy navíc způsobil, že se zhoršilo zranění Matějovi a při faulu se zranil Lukáš Mišik. My měli celý poločas herní převahu, ale gól jsme nebyli schopni vstřelit. Soupeři vyšel jeden útok a vedl. Ve druhém poločasu pokračovala naše převaha a vedla k vyrovnávacímu gólu Vojty. To už vypadalo, že zvrátíme průběh zápasu, ale domácím opět vyšel protiútok a znovu vedli. Ke konci zápasu se Martin Vondrák vysunul do útoku a dvěma brankami, kdy se pěkně zorientoval ve velkém vápně, rozhodl v poslední minutě o našem vítězství. Je dobře, že si hráči vyzkoušeli i to, že se nedaří a přesto jsou schopni zápas vyhrát.

branky: 38. Kos Vojtěch, 59. Vondrák Martin, 69. Vondrák Martin

sestava: Martin Vondrák  Dominik Kos, Kuba Kerpl, Lukáš Rosenkranz, Matyáš Čerpl, Matěj Šelicha,  Lukáš Routner, Lukáš Mišík, Tomáš Kalous,  Vojta Kos, David Růžička, Michal Kristián, Martin Rozsíval, Tomáš Danda