16.1.2016 Turnaj starších přípravek Rakovník 4.místo

Na první turnaj nové sezóny jsme jeli oslabeni o několik hráčů. Větší prostor dostali proto hráči, kteří toho ještě v hale moc neodehráli. S umístěním jsme spokojeni, škoda jen prvního zápasu, který se nám vůbec nepovedl.

SKP Rakovník – Hrdlív  3:1  branka : Lukáš Rosenkranz   asistence: Lukáš Mišík

vedli jsme , ale několika chybami jsme soupeři umožnili otočit zápas.

Tatran Rakovník 1 – Hrdlív  3 :0

velice dobrý, bojovný výkon. Soupeř je fyzicky vyspělejší a výsledek je opravdu dobrý.

Tatran Rakovník 2 – Hrdlív  1:2   branky: Lukáš R. a Jakub Kerpl     asistence: Tomáš Kalous 2

náš výkon na turnaji se každým zápasem zlepšoval a v tomhle zápase jsme soupeře překvapili. Prohrávali jsme brzy 1:0, ale hráči zápas otočili a k radosti fanoušků získali první body.

Junior SKJ Žatec – Hrdlív  7:0

výsledek vypadá hrůzostrašně, ale několik branek padlo „velice podivně“. Vybrali jsme si smůlu v zápase proti asi nejfotbalovějšímu soupeři, kdy jsme body ani nečekali.

SK Slaný 06 – Hrdlív  1:3   branky: Lukáš R., Lukáš M. a Matěj Šelicha   asistence: Jakub K. a Lukáš R.

Na Slaný tento rok prostě umíme zahrát. Když k tomu ještě přidáme prémii v podobě už tradičního „párku v rohlíku“ za vítězství, od pana Šrámka, bylo o motivaci postaráno. Vedli jsme , soupeř srovnal, my šli do vedení a v závěru kluci parádně zahranou standardkou výsledek pojistili. Slaný mělo na turnaji nejmladší mužstvo ze všech. My jsme byli druzí nejmladší !!

SK Lhota – Hrdlív  1 :2   branky: Matěj Š. a Lukáš R.   asistence: Jakub K. a Tomáš Kalous

tenhle zápas se nám herně moc nepovedl, ale kluci opět prokázali, že jsou turnajové mužstvo a důležitou výhru vybojovali.

Na turnaji jsem počítal s pátým místem. Konečné čtvrté místo je vynikající a jen škoda prvního zápasu, mohlo to být zase s medailí.

sestava: kromě výše zmíněných hráčů dále nastoupili: Ondra Mišík – výkonem příjemně překvapil a Tomáš Danda r.2008  – asi nejmladší a určitě nejmenší hráč turnaje, který se ale větších hráčů nezalekl a v každém zápase se dostal do šancí.

Tabulka:

1. Tatran  1           18  bodů

2. SKP Rakovník      12 b.

3.  Žatec              12 b.

4. Hrdlív            9 b.

5.  Tatran  2      9 b.

6.  SK Slaný 06      3 b.

7.   SK Lhota      0 b.

rakovník 1

rakovník 2