17.5.2017 Kába cup mladších žáků 5. místo

Dnes jsme sehráli turnaj, který je určen pro týmy mladších žáků, hrajících okresní soutěže. Byli jsme pozváni organizátorem turnaje, kterým je Jiří Kabyl, který se Spartou Praha, získal dva ligové tituly. Ve Slaném se hrálo ve dvou skupinách po čtyřech týmech, každý s každým a potom první dva týmy křížem mezi tabulkami o 2 postupová místa do finálového kola. Už rozlosování naší skupiny vypadalo zajímavě, kdy nás čekaly týmy: SK Kročehlavy, TJ Unhošť a SK Lhota. Ve druhé skupině se utkali mužstva: SK Slaný (mix hráčů 04 – 06), SK Vinařice a Baník Libušín. Čtvrtým týmem v této skupině mělo být Nové Strašecí, které se na to vykašlalo a narušilo průběh turnaje. Týmy v této skupině sehráli jen po 2 zápasech. V teplém počasí to byl dost podstatný rozdíl, zvlášť v posledním zápase.

První náš zápas proti SK Kročehlavy byl z naší strany nejhorší na turnaji, hráči se báli nahrát si míč a dovolit si nějakou akci, aby to snad nezkazili. První branku jsme dostali hlavou po rohu od nejvyššího hráče na hřišti, druhou při pokusu o závěrečný nápor. Ve druhém zápase jsme proti Lhotě hráli úplně jinak a byli většinou lepší a měli jsme i více šancí na střelu. Uklidnil nás první gól a zápas jsme v pohodě kontrolovali. V posledním zápase ve skupině jsme hráli proti nám známým hráčům z Unhoště a stejně jako v posledním mistráku s námi neměli lehkou práci. Za stavu 0:0 jsme měli dobrou šanci, ale nakonec nás o jeden gól udolali. Ve skupině jsme skončili na třetím místě a nastoupili v zápase o 5.místo proti domácímu týmu. Tady se projevil ten zápas navíc, který jsme měli v nohách my. Slaný nás tlačilo, trefovalo břevna, Martin v brance chytal výborně a pár minut před koncem jsme pěkným gólem od tyče domácí překvapili. Radost hráčů byla velká a zasloužená. Za zmínku stojí, že za nás v turnaji chytali celkem 4 brankáři a všichni dobře.

Hrdlív – Kročehlavy 0:2

Hrdlív – Lhota  2:0   branky: Lukáš Rosenkranz, Martin Vondrák

Hrdlív – Unhošť 0:1

Hrdlív – SK Slaný 1:0   branka: Lukáš Mišík

sestava: brankáři: Kuba Kerpl, Martin Vondrák, Filip Rous, Tomáš Kalous, dále hráli: Lukášové- Pražák, Mišík, Rosenkranz, Matěj Šelicha, Vojta Kos, Kryštof Hořejší