2.6. 2018 19.kolo OP mladších žáků SK Lhota – Sokol Hrdlív 3:1 (3:0)

V předposlední zápasu přeboru nás čekalsoupeř ze Lhoty. My jsme přijeli jen s jedním náhradníkem, protože přes noc onemocněl Lukáš Pražák. V zápase byl soupeř zpočátku lepší a my se jen bránili a chtěli hrozit z rychlých protiútoků. Prohrávali jsme 2:0, ale na konci prvního poločasu jsme se dostali do několika šancí, ale nebyli schopni trefit branku. To pokračovalo i ve druhé půli, kdy jsme se bránili když byl na hřišti kapitán Lhoty, ale když vystřídal, tak jsme se do šancí opět dostávali. Dnes jsme na šance suveréně vyhráli, ale neproměňování šancí nás stálo nejméně bod.

sestava: Dominik Kos, Tomáš Kalous, Matyáš Čerpl, Lukáš Rosenkranz, Vojta Kos, Matěj Šelicha, Lukáš Mišík, Pavel Valenta.