2.10. 2015 přátelský zápas Hrdlív – SK Doksy 3:3

Naši mladší žáci sehráli další z přátelských zápasů. Už podruhé jsme se utkali s vedoucím celkem okresní soutěže. Hráli jsme 2 x 20 minut a přidali ještě dalších 15 minut navrch. Hrál se opět rychlý fotbal, soupeř se pokoušel o střelbu hlavně z větší vzdálenosti a to si pohlídal Dominik. Ještě chvíli před koncem jsme vedli, ale zkušenější soupeř nakonec výsledek vyrovnal. V utkání jsme viděli i povedenou fintu „Zidanovku “ v podání Filipa Rouse. Je dobře, že si to dovolí nejen v tréninku, chtěl bych to vidět i u ostatních našich hráčů. Dovolit si v zápase něco, co trénujeme . Nikdo hráči za to, že se něco nepovede, nevynadá. Na závěr zápasu jsme kopali penalty a to byla docela bída, musíme střelbu potrénovat.

branky: Martin Vondrák 2 , Kuba Kerpl 1,  asistence: Filip Rous a Lukáš Mišík po 1.

dále nastoupili: Dominik a Vojta Kosové, Matěj Šelicha, Tomáš Kalous, Ondra Mišík, Lukáš Rosenkranz a Tobiáš