20.05.2023 1A třída dorostu SK/Tatran Rakovník – Sokol Hrdlív/ Sokol Smečno 5:1 (4:1)

Zápas roku se hrál na hlavním stadionu SK Rakovník před více než 100 diváky, z nichž velká část byla z Hrdlíva. Hrálo se o první místo tabulky. Pro naše hráče i pro nás to byla velká událost, kdy se na hřiště nastupovalo z tunelu u stadionu za zvuku znělky z Ligy mistrů. Jako už byla poslední týdny v Rakovníku tradice, zápas řídila trojice rozhodčích. Na naše hráče atmosféra asi dolehla a soupeř je na to zřejmě zvyklý. Domácí na nás od začátku vletěli a my nevěděli co dělat dřív. Vyústilo to v penaltu a vedení Rakovníku. Domácí nepřestávali v tlaku a postupně stříleli další branky. Další dvě padly po závarech před brankou, kdy jsme nedokázali odvrátit míč po rohu a po rozehraném faulu. Do poločasu jsme stačili snížit a doufali, že bychom mohli domácí ještě ve druhém poločasu trochu znervóznit. To se nestalo a zápas se dohrál. Škoda, že jsme si nedokázali pohlídat centrované míče. Dnes byl Rakovník lepší a vyhrál zaslouženě.

Střelci: 6. Pavlík Jáchym (pen.), 12. Broum Barnabáš, 25. Pavlík Jáchym, 33. Lev Martin, 88. Lev Martin – 40. Suda Jan