20.2.2016 Turnaj starších přípravek 2005 Rakovník 4 .místo

Na tento turnaj jsme jeli téměř kompletní a čekal nás vyrovnaný turnaj, kde jsme mohli hrát finále, ale taky o poslední místo. Bohužel jsme nebyli schopni dávat branky a naopak často inkasovali.

Hrdlív – SKP Rakovník  3:0   branky: Filip Rous 2, Lukáš Rosenkranz 1   asistence: Ondřej Mišík 1     Naše první a poslední branky na turnaji 🙁

Hrdlív – 1.FC Karlovy Vary   0:6    soupeř v prvním zápase nepředváděl moc dobrý fotbal, ale tady se jejich hráči rozehráli a nedali nám šanci. Hráči Varů byli fyzicky vyspělejší než naši kluci.

Hrdlív – Velká Dobrá /Družec   1:0     branka: vlastní

Soupeř hrál dobře, my jsme tradičně trefovali tyče a břevna a tak nás do semifinále posunul pro soupeře nešťastný gól, kdy brankář nezpracoval malou domů.

semifinále: Hrdlív – Tatran Rakovník  0:2

Domácí Tatran dnes nebyl tak suverénní, my jsme dlouho odolávali náporu, ale nakonec nás dvakrát překonali. V tomto zápase se zranil Tomáš Kalous při souboji mu soupeř spadl na ruku a vykloubil mu loket.

o 3.místo: Hrdlív – Baník Švermov  0:3

Moc šancí jsme neměli ani v tomto zápase, navíc nám chyběl Tomáš a Kuba nestřídal a měl toho taky dost. Šanci dostali na rozdíl od soupeře všichni naši hráči. Soupeř tolik úspěchů jako my na turnajích ještě nemá a tak byli jeho hráči hladovější a zaslouženě vyhráli

dále nastoupili: Dominik Kos, Jakub Kerpl, Tomáš Kalous, Matěj Šelicha, Lukáš Mišík, Tomáš Danda.