19.kolo OP starších žáků 12.05.2019 Sokol Hrdlív/Zlonice – AFK Libčice/Tursko 3:2 (2:2)

Třetímu týmu tabulky jsme byli rovnocenným soupeřem. V první půli se hrál rychlý fotbal se šancemi na obou stranách. Po vlastím gólu jsme po rohu vyrovnali, soupeř po úniku zvýšil, ale byli jsme to my, kdo po pěkné kombinaci před poločasem vyrovnali. Ve druhé půli jsme vstřelili rozhodující gól a při soupeřově závěrečném tlaku jsme měli i trochu štěstí. Vítězství bylo pro nás překvapivé, ale naprosto zasloužené. Byly vidět i pěkné kombinace a hráči prokázali velkou bojovnost.

branky: 23. Kalous Tomáš, 32. Růžička David, 48. Routner Lukáš

sestava:   Dominik Kos, Martin Vondrák, Tomáš Kalous, Kuba Kerpl, Lukáš Rosenkranz, Matyáš Čerpl, Matěj Šelicha,  Lukáš Routner, Vojta Kos, David Růžička, Michal Kristián, Martin Rozsíval, Lukáš Mišik, Kryštof Hořejší