21.12.2014 Turnaj Baníku Švermov mladších přípravek 3.místo !!!

Turnaj se hrál ve dvou skupinách na 12 minut, zápasy o umístění na 15 minut.Naše skupina A : Sokol Hrdlív, Čechie Velká Dobrá, SK Lhota, Baník Švermov. Skupina B: SK Velké Přítočno, SK Vinařice, FC Dobrovíz dívky, SK Kročehlavy

Výsledky: Hrdlív – Č.V.Dobrá       0:0

Hrdlív – Lhota       4:0       (branky: Tomáš Prokeš a Lukáš Rosenkranz po 2, asistence Matěj Šelicha 2, Kryštof Hořejší 1 )

Hrdlív – Švermov      1:1     (branka : Lukáš Mišík, asistence Matěj)

postoupili jsme z prvního místa a v boji o finále narazili na SK Kročehlavy. Tento zápas byl naprosto vyrovnaný i na šance a střely. Branka nepadla a tak následovaly penalty. Naši dva určení hráči nedali (Lukáš Rosenkranz a Tomáš Prokeš), soupeř dal 2 góly a proto jsme nepostoupili do finále, ale do zápasu o 3.místo. V něm jsme se utkali s Velkou Dobrou a tentokrát je přehráli, i když jsme vyhráli jen 1:0 (branka Tomáš Prokeš, asistence Lukáš Mišík) a v závěru se trochu o výsledek báli. Kluci si zaslouženě pověsili na krk bronzovou medaili. Turnaj vyhrály holky z Dobrovíze před SK Kročehlavy.

Naši hráči podávali ve všech zápasech bojovné výkony a po předchozím vystoupení v Unhošti mě velice překvapili. Žádný ze soupeřů nás v zápase nepřehrával a jen škoda neproměněných šancí. Nemá cenu někoho vyzdvihovat nad ostatní, protože tentokrát si pochvalu zaslouží úplně všichni i oba nováčci (Michal Kristián a Lukáš Záruba) , pro které to byl první velký turnaj za mladší přípravku. sestava : Lukáš Mišík, Matěj Šelicha, Ondra Mišík, Tomáš Prokeš, Lukáš Rosenkranz, Kryštof Hořejší, Michal Kristián, Lukáš Záruba