23.10. 2015 přátelský zápas Hrdlív – Slavoj Kladno 4:2 (3:0)

Nastoupili jsme proti soupeři, kterého známe z minulých sezón. Hráli jsme na půl hřiště 7+1 . Poprvé jsme zkoušeli hru jen se dvěma obránci a třemi záložníky a hlavně v první půli to bylo velice účinné. Soupeře jsme nepustili na dostřel Dominikovi branky. První poločas jsme, díky Filipovým brejkům a přehledu při třetí brance (všiml si vyběhlého soupeřova brankáře a přeloboval ho), vyhráli 3:0 a byli jsme jasně lepší. Ve druhém poločase jsme už doplatili na malý počet hráčů našeho týmu. Hráči už nemohli a bylo těžké sprintovat s hráči soupeře, když měl dvě kompletní sedmičky na střídání. Přesto jsme zápas vyhráli, když Kuba využil nerovnosti hrdlívského „mechu“ a s pomocí drnu překonal z dálky brankáře. V těchto chvílích nás podržel Dominik, který několikrát vychytal útočníky Slavoje. Všichni naši hráči zaslouží pochvalu až na závěrečné penalty, které nebyly nic moc.

branky: Filip Rous 3, Jakub Kerpl 1

dále nastoupili: Dominik a Vojta Kosové, Tomáš Kalous, Lukáš Rosenkranz, Lukáš Mišík, Tobiáš a Daniel Pernikl, který nám pomohl z mladší přípravky.