23.9.2017 3.kolo OP mladších žáků Sokol Hrdlív – Slovan Velvary 3:2 (1:1)

V téměř kompletní sestavě a za pěkného počasí nás dnes poctili svou návštěvou hráči a fanoušci divizních Velvar. My jsme v první půli hru kontrolovali, ovšem před brankou soupeře byli bezradní a nebyli jsme schopni v pravou chvíli vystřelit. Velvary nás ohrožovaly z brejků a po jednom z nich šly do vedení. My vyrovnali z penalty a ve druhém poločase jsme už vedli 3:1 a měli dále herní převahu. Soupeř už jen snížil a my jsme slavili zasloužené vítězství o kterém jsme měli ale rozhodnout už v první půli. Běžně se k výkonu soupeře moc nevyjadřuji, ale dnes jsme viděli jak by to v této kategorii nemělo vypadat. Velvary přijeli jen s jedním malým hráčem na střídání a ve druhém poločasu už jim docházeli síly. Jejich hráči byli proto logicky u míčů později a viděli jsme jejich fauly zezadu nebo ze strany na naše hráče po odehrání míče. Kdyby pískal rozhodčí, který má u sebe karty, 2 až 3 jejich hráči by zápas nedohráli. Samotnou kapitolou je jejich „trenér“, podporující své hráče způsobem : „jdi na něj on to neumí“ . Naprosto nesoudný v posuzování faulů soupeře a co je nejhorší, nezná ani pravidlo o ofsajdu. Týmu Velvar dělá ostudu. Tímto výsledkem jsme dokončili zajímavou sérii, kdy všechny naše mládežnické týmy vyhrály v tomto týdnu výsledkem 3:2 a tento týden vyhrály všechny hrdlívské týmy!!!!!!

branky: Lukáš Mišík 2 (oba z penalt), Vojta Kos

dále nastoupili: Lukáš Rosenkranz, Tomáš Kalous, Kuba Kerpl, Dominik Kos, Pavel Valenta, Matěj Šelicha, Kryštof Hořejší, Matyáš Čerpl