22.kolo OP starších žáků 29.05.2019 FK Brandýsek – Sokol Hrdlív/Zlonice 1:7 (1:3)

Ve středu jsme si jeli pro povinné vítězství do Brandýsku. V prvním poločasu jsme měli velkou převahu, ale dokázali jsme neproměnit neuvěřitelné věci. Soupeř toho využil a povedenou střelou vedl. Ve druhé půli se to opakovalo, my měli množství šancí, ale produktivita byla slabá. Hodně si zahráli i střídající hráči.

branky: 19. Teleha Marek (vl.), 25. Kos Vojtěch, 32. Routner Lukáš, 42. Routner Lukáš, 46. Vondrák Martin (pen.), 49. Rozsíval Martin, 64. Mišik Lukáš

sestava: Dominik Kos, Martin Vondrák, Tomáš Kalous, Kuba Kerpl, Lukáš Rosenkranz, Matyáš Čerpl, Matěj Šelicha,  Lukáš Routner, Vojta Kos, David Růžička, Martin Rozsíval, Lukáš Mišik, Kryštof Hořejší, Tomáš Danda