24.5.2018 Kába Cup mladších žáků ve Slaném 2.místo !!!!

Ve čtvrtek jsme se zúčastnili (místo vyučování) turnaje, který pořádá bývalý ligový hráč J.Kabyl. Je určen pro kategorii mladších žáků a z kvalifikačních turnajů  postupují vždy první tři celky do finálového turnaje. Ten se letos bude hrát na Slavii Praha v Edenu 24.6. Turnaje ve Slaném se zůčastnilo 5 týmů a hrálo se každý s každým 2×10 minut a potom ještě družstva na 2.- 5. místě vyřazovací zápas. My jsme začali proti týmu z Rakovnicka Hředle. Měli jsme zápas pod kontrolou, i když soupeř měl taky šikovné hráče a vyhráli 1:0. Jako další nás čekal tým Slaného. Byli jsme vyrovnaným soupeřem, vedli jsme, ale potom nás (opravdu si myslím, že úmyslně) poškodil rozhodčí a my těsně prohráli. Oklepali jsme se v zápase proti Lhotě a následoval zápas proti Roztokům u Prahy, kde jsme věděli, že když vyhrajeme, utkáme se s tímto týmem i o postup. První zápas jsme zvládli dobře. Roztoky sice skončili poslední, ale hráli technický fotbal s kombinacemi, takže jsme měli trochu obavy z druhého zápasu. V tom jsme soupeře nepouštěli na naší polovinu, ale nebyli jsme schopni překonat brankáře, což se podařilo až 3 minuty před koncem a zbytek zápasu si pohlídali. Kromě zápasu se Slaným jsme neinkasovali a hráči podali dobrý bojovný výkon. Všichni zaslouží velkou pochvalu za reprezentaci oddílu.

Hrdlív – Hředle  1:0  branka: Vojta Kos

Hrdlív – Slaný  1:2   branka: Kuba Petr

Hrdlív – Lhota  2:0   branky: Michal Kristián

Hrdlív – Roztoky  2:0  branky: Vojta Kos, Tomáš Kalous

Hrdlív – Roztoky  1:0    o postup    branka: Lukáš Rosenkranz

sestava: Dominik Kos, Kuba Kerpl, Lukáš Pražák, Matyáš Čerpl, Lukáš Rosenkranz, Tomáš Kalous, Vojta Kos, Michal Kristián, Kuba Petr, Pavel Valentakaba1 kaba3 kaba2 kaba4