25.05. 2024 14:00, 26.kolo, OP TJ Sokol Hrdlív – SK Družec 3:2 (0:1)

Rozhodčí: Dachovský Pavel. Hřiště: Hrdlív. Diváků: 75.

sestava: Zobina Martin, Nový Daniel, Čerpl Jaroslav, Růžička David, Tygl David, Zděradička Tomáš, Janda Tomáš, Kerpl Jakub, Raclavský Kryštof (K), Šelicha Matěj, Horník Zdeněk, střídali: Baruzzi Vojtěch, Vondrák Martin, Mišik Lukáš, Tuháček Miroslav, Kos Vojtěch, Šťastný Michal

branky: Kos, Janda, Nový

pohled trenéra Karla Petráška:

Zápas začal ve vlažném tempu z obou stran, hostující tým byl častěji na míči, na domácích kopačkách byla velká nepřesnost ,i když v poločase měli dvě velké šance ,které neproměnili. Do šaten šel s jednogolovým náskokem Družec ,kdy z přímého kopu skóroval Burant. Do druhé půle vstoupili domácí ve větším pohybu a začali se množit šance ,kdy v 70 min jednu proměnil D.Rûžička. Téměř za necelých deset minut udělal domácí gólman chybu při vyběhnutí a hosté šli znovu do vedení. Domáíci vystřídali dva hráče a zvýšili tlak, kdy při jednom závaru před brankou dorážel do sítě T.Janda a bylo vyrovnáno. Družec na chvilku přestal hrát svojí hru a když chybělo do konce zápasu deset minut ,tak D.Nový z pravé strany prostřelil hostujícího brankáře a upravil skóre na konečných 3:2 pro domácí. Družec se snažil s výsledkem něco ještě udělat ,ale skóre se nezměnilo ,i když na obou stranách byli šance a  rozhodčí nastavoval asi 4 min. Hrdliv získal tři body.

Před zápasem jsme si řekli jak budeme hrát a jak je to pro nás důležité utkání ,ale bohužel kluci byli buď myšlenkami ještě u hokeje nebo u hlídání májky. Protože jsme začali v uspávacím tempu a podle toho vypadal poločas ,který se mi vůbec ,ale vůbec nelíbil z naší strany. V poločase jsme si řekli pár věcí, zlepšili jsme pohyb a byli často na míči.Tým ukázal velkou vnitřní a mentální sílu ,když dvakrát v zápase prohráváte a ještě to otočíte proti týmu ,který vede tabulku, tak klobouček dolů. Pochvala velká pro celý tým jak odehrál druhou půlku,jsou to vydřené tři zlaté body. Jsem rád za kluky ,že to zvládli a doufám ,že to pořádně oslaví na májové zábavě.