26.8.2016 Okresní přebor sk.A mladších žáků: Hrdlív – Slovan Kladno 1:2 na penalty

Jako první z hrdlívských celků nastoupili ke své premiéře naši mladší žáci. Vzhledem k probíhajícím prázdninám jsme nebyli kompletní. Chyběl Kuba Kerpl, Ondra Mišík a Kryštof Hořejší. Nastoupili jsme proti soupeři, který hraje jednoduchý fotbal . První poločas byl soupeř nebezpečnější, ale nás držel Dominik v brance. Ve druhé půli jsme šli do vedení a mohli zápas i rozhodnout, ale naopak Slovan v posleední minutě vyrovnal. Následující penalty naši čtyři hráči neproměnili (střely mimo nebo do břevna) a proto bereme z nadějně vypadajícího zápasu pouze bod. Hráči alespoň vidí, že je potřeba hrát až do konce a dávat si záležet při zakončení.

branka: Martin Vondrák , penaltu proměnil Dominik Kos

dále nastoupili: Tomáš Kalous, Matěj Šelicha, Lukáš Rosenkranz, Vojta Kos, Lukáš Mišík, Filip Rous, Daniel Pernikl, Sabina Váňová a Matyáš Čerpl