28.9.2015 5.kolo OP starších přípravek: Sokol Hrdlív, SK Zlonice, Sokol Tuřany 1.místo !!!!!!

Hrdlív : Tuřany 15:0 (8:0)

Výsledek mluví za vše, ale nutno říci, že se soupeř od minule výrazně zlepšil.
Sestava:
Filip Rous, Lukáš Mišík, Lukáš Pražák, Lukáš Rosenkranz, Ondra Mišík, Vojta Kos, Matěj Šelicha, Kuba Kerpl a brankář Dominik Kos
Body: Filip 7 (5+2), Lukáš M. 6 (4+2), Matěj 5 (1+4), Kuba 4 (1+3), Lukáš P. 3 (2+1), Vojta 2 (2+0), Lukáš R. 1 (0+1)
Hrdlív : Zlonice 10:5 (4:2)

Zlonice jsou pro nás již těžkým soupeřem, což nám dokázali hned v prvních dvou minutách, kdy jsme prohrávali 0:2. Do poločasu jsme dokázali výsledek otočit. Celkový výsledek dokazuje naši střeleckou převahu. V obraně chyběl nemocný Tomáš Kalous,který nás přišel alespoň povzbudit.

Body: Filip 5 (4+1), Kuba 4 (2+2), Lukáš M. 2 (2+0), Lukáš R. 1 (1+0), Lukáš P. 1 (1+0), Dominik 1 (0+1)
Proti Zlonicím jsme hráli také na druhém hřišti. Počítal jsem jen naše branky. Hráči několikrát předvedli, to co v poslední době chybělo v mistrácích.
branky: Tomáš Danda 4, Daniel Pernikl 3, Michal Kristián 1.        asistence: M.Kristián 2, Sabina Váňová a Máťa Kerpl po 1.  dále nastoupili : Matouš Hrdlička, Prokop Šelicha a v premiéře nezklamal Tomáš Kotelenský.