3.12.2016 Halový turnaj mladších přípravek v Rakovníku 5.místo

První halový turnaj odehrála naše mladší přípravka v, pro nás, známém prostředí v Rakovníku. Chyběli nám marodi Michal Kristián a Jirka Louda a tak nám opět vypomohl Kuba Petr ze Smečna. Hrálo se ve dvou skupinách a potom zápasy o umístění.

Hrdlív – Dobrá/Družec  3:1  branky: Tomáš Danda 2, Matouš Hrdlička 1

V zápasu jsme byli od začátku jednoznačně lepší, ale naši střelci neměli klid v zakončení a nebyli schopní trefit branku. Kdyby to bylo o 6 gólů, nikdo by se nemohl divit, takhle jsme se báli o výsledek a mladší hráči si tolik nezahráli.

Hrdlív – Baník Švermov 1:4    branka: Tomáš Danda

Tady se hrálo o postup do semifinále a my jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem, jenže jsme nedali další šance a Švermov nám odskočil o dvě branky. Potom dostali více příležitostí i mladší hráči a výsledek vypadá jednoznačně.

Hrdlív – SKP Rakovník  1:3   branka: Vojta Dragoun

Tým SKP byl největším favoritem turnaje. Měli dobrou první čtveřici hráčů, ale naši hráči jim celkem dlouho vzdorovali. K radosti našich fanoušků si Vojta obehrál soupeřova obránce a jelikož brankář čekal ránu, poslal míč podél něj do branky.

Dostali jsme se do skupiny o 5.-8. místo a nastoupili proti :

Hrdlív – Tatran Rakovník  2:0   branky: Kuba Petr 2

Soupeř sice skončil v turnaji poslední, ale jeho hráči byli vyrovnaní a myslím, že byli mladší než ostatní týmy. Nebyl to snadný zápas ale my jsme ho zvládli a dostali se do utkání o 5. místo.

Hrdlív – SK Senomaty  4:1  branky: Tomáš Danda a Kuba Petr po 2

Tady od začátku dostali šanci mladší hráči a i když jsme prohrávali, zápas jsme otočili a slavili 5. místo

Naše bilance : 3 výhry , 2 porážky  skóre 11:9 a celkové 5.místo, při lepší produktivitě útočníků v prvních zápasech jsme mohli pomýšlet i na semifinále, ale i tak jsme měli možná nejmladší tým ze všech účastníků.

sestava: Samanta Lavičková, Matouš Hrdlička (velké překvapení turnaje) , Lukáš Záruba, Tomáš Danda, Kuba Petr, Máťové Kerpl a Mišík, Vojta Dragoun

pořadí turnaje:

  1. SKP Rakovník
  2. SK Kročehlavy
  3. Baník Švermov
  4. Slavoj Kladno
  5. Sokol Hrdlív
  6. SK Senomaty
  7. Dobrá/Družec
  8. Tatran Rakovník