3.6.2017 17.kolo OP mladších přípravek sk.C: Slatina, Hrdlív, Zlonice 2.místo !!

Dnes jsme byli oslabeni o několik hráčů, ale v prvním zápase proti domácí Slatině to vidět nebylo. Začali jsme útočit a domácí si nevěděli rady. Po jasném prvním poločase se soupeř přece jen gólově dotáhl. Výhra 7:5 byla zasloužená. Protože jsme měli dost hráčů, domluvili jsme i mini zápas na druhém hřišti, kde se naše trojice utkala se stejně starou trojicí hráčů Zlonic a bez střídání hráli v teplém dopoledni celou půlhodinu. Na hlavním hřišti jsme dokázali se soupeřem držet krok pouze poločas, kdy jejich nejlepší střelec chytal. Když potom nastoupil v útoku, prohráli jsme celkem jasně.

Hrdlív – Slatina 7:5   branky: Tomáš Danda 4, Michal Kristián 3

Hrdlív – Zlonice 1:5  branka: Tomáš Danda

dále nastoupili: Štěpán, Jonáš, Lukáš Záruba, Tomáš Kotelenský, Vojta Dragoun, Máťa Mišík, Jirka Louda.