30.8.2020 1. kolo OP dorostu Sokol Hrdlív/Sokol Smečno – SK Doksy/ Libušín 3:6 (2:2)

První zápas společného dorostu jsme sehráli proti hráčům, kteří patří do kategorie staršího dorostu r.n. 2002 a 2003. V prvním poločasu jsme po prvním gólu byli soupeři vyrovnaným týmem a po dvou brankách skóre otočili. Hosté stačili do poločasu, po našem nedůrazu ve vlastním pokutovém území, ještě vyrovnat. Do té doby jsme se snažili o hru po zemi, s nabíháním krajních záložníků. Na začátku druhého poločasu šel soupeř do vedení a začal být lepší. My jsme míče pouze odkopávali a dostávali se víc pod tlak. Ještě jsme tam měli několik příležitostí, ale už jsme jen snížili. Na první zápas nebyl výkon špatný, musíme tempo  ovšem vydržet po celý zápas.

Střelci: 11. Suda Jan, 28. Kos Vojtěch, 86. Suda Jan