30.9.2016 Okresní přebor sk.A mladších žáků: Sokol Hrdlív – SK Zlonice 1:2 po penaltách (0:0)

Dnešní zápas se nám nepovedl. Dominik je zraněný a do branky šel Martin, který podal výborný výkon. Tím ovšem utrpěla naše síla směrem dopředu. V první půli naše záloha neexistovala a míče létaly mezi obranami. V druhém poločase jsme přece jen začali hrát a k vidění byly náznaky kombinací. Soupeř byl houževnatý a nedal našim hráčům nic zadarmo. Musím uznat, že jsme větší část soubojů prohrávali a hra hlavou u nás téměř neexistuje. Remíza byla zasloužená a v penaltách jsme to opět nezvládli. Příště to určitě bude lepší zápas a silné Kročehlavy potrápíme.

branka: Lukáš Mišík

sestava: sestava: sestava: Martin Vondrák, Jakub Kerpl, Tomáš Kalous, Lukáš Rosenkranz, Matyáš Čerpl, Vojta Kos, Matěj Šelicha, Lukáš Mišík, Filip Rous, Kryštof Hořejší, Sabina Váňová,