31.10.2015 9.kolo OP starších přípravek: Sokol Vraný, Sokol Hrdlív, SK Zlonice 1.místo !!!!!!

V tomto turnaji jsme očekávali asi největší kvalitu, ze strany soupeřů, z celého podzimu. Mužstva Vraného a Zlonic se na nás chtějí vytáhnout už druhou sezónu. V prvním zápase jsme až do poločasu prohrávali o gól, a až po půli začali dávat branky. Ve druhém zápase jsme byli nejblíž k porážce v mistrovských zápasech na podzim, hráli jsme křečovitě, každý se bál udělat kličku a přejít soupeře, který byl tvrdý a nedal nám nic zadarmo. Když už to vypadalo na prohru, proměnil Matěj hlavou po rohu a vzápětí Filip rozhodl o výhře.

Hrdlív – Vraný  7:3  (2:1)   body: Jakub Kerpl 4 (2+2), Matěj Šelicha 3 (3+0), Vojta Kos 2 (1+1), Lukáš Pražák 1 (1+0), Lukáš Mišík, Lukáš Rosenkranz a Ondra Mišík po 1 (0+1)

Hrdlív – Zlonice  2:1  (0:1)   body: Matěj a Filip Rous po 2 (1+1)

dále nastoupili: Tomáš Kalous a Dominik Kos