4.4. 2018 12.kolo OP mladších žáků Sokol Hostouň – Sokol Hrdlív 3:9 (2:7)

Po zimní přestávce se dočkali i naši žáci a proti Hostouni, na hřišti v Dobrovízi, zahájili jarní část přeboru. Po odstoupení týmu Zvoleněvsi má naše skupina pouze 10 týmů a tak budeme volné termíny využívat k dalším zápasům. Bylo ideální fotbalové počasí a my se po dlouhé době sešli téměř kompletní. Po více individuálních chybách jsme dostali první gól hned ve 3.minutě. Potom jsme začali soupeře napadat a ten pod tlakem dělal chyby, které jsme využili a tak mezi 5. – 8. minutou vstřelili 4 branky a do konce poločasu ještě další a i proto bylo skóre 7:2 po půli. Druhý poločas jsme také vyhráli, i když jen 2:1, a proto se zrodil možná překvapivě jednoznačný výsledek. Je potřeba říci, že jsme byli pohyblivější a většinou důraznější v soubojích. Dnes pochvala pro všechny. Dnes a i v dalších zápasech budu uvádět střelce branek i asistenty.

branky: 5.min  Matěj Šelicha

6.min Lukáš Mišík (as.Vojta Kos)

7.min Lukáš Mišík (as.Vojta Kos)

8.min Pavel Valenta (as.Vojta Kos)

24.min Lukáš Mišík (as.Vojta Kos)

26.min Tomáš Kalous (as.Lukáš Rosenkranz-roh)

28.min Pavel Valenta (as.Lukáš Mišík)

43.min Pavel Valenta (as.Tomáš Kalous)

52. min Lukáš Mišík (as.Tomáš Kalous)

sestava: Dominik Kos, Lukáš Rosenkranz, Kuba Kerpl, Matyáš Čerpl, Matěj Šelicha, Tomáš Kalous, Vojta Kos, Lukáš Mišík, Pavel Valenta, Martin Rozsíval.