4.5.2018 14.kolo Okresní soutěže starších přípravek sk.C Sokol Hrdlív, Stehelčeves, SK Kročehlavy 2.místo

V Hrdlívě jsme přivítali favorita z Kročehlav. Tento zápas jsme stála prohrávali, ale ve druhém poločasu jsme snížili na rozdíl jednoho gólu. Kročehlavy mají vyrovnanější tým než my a proto nakonec vyhráli. Ve druhém zápasu jsem myslel, že budeme předvádět kombinační fotbal, ale nakonec jsme v prvním poločasu hráli velmi špatný fotbal a až nakonec výměna v brance a posílení hry v poli vedlo k vítěznému výsledku. Druhý poločas jsme už předváděli i některé fotbalové akce.

Hrdlív – Kročehlavy 3:6 (0:2)    branky a asistence:  Matyáš Čerpl 2 (0+2), Tomáš Danda, Kuba Petr a Kryštof Hořejší po 1 (1+0)

Hrdlív – Stehelčeves 3:1 (0:1)    branky a asistence: Tomáš Danda 2 (2+0), Matyáš Čerpl 1 (1+0), Kuba Petr a Michal Kristián po 1 (0+1)

dále nastoupili: Štěpán Matouch, Matouš Hrdlička, Dan Pernikl