4.kolo OP 19.9.2014 Slavoj Zvoleněves, Sokol Hrdlív, SK Vinařice 2.místo

Hrdlív – Zvoleněves 8:9 (5:3) branky: Tomáš Prokeš 4, Lukáš Mišík a Lukáš Rosenkranz po 2

V prvním zápase jsme hráli proti silnému týmu Slavoje Zvoleněves. V první půli jsme byli lepší a zaslouženě vedli. Ve druhé polovině jsme doplatili na neproměňování šancí. Soupeř hrál celý zápas v nejsilnější sestavě. My jsme aspoň na chvíli dali šanci všem hráčům. Byl to pěkný rychlý zápas.

Hrdlív – Vinařice  9:5 (3:2) branky: Tomáš Prokeš 4 , Lukáš Rosenkranz 2, Kryštof  Hořejší, Míša Kristián a Matěj Šelicha po 1

Od začátku nastoupili hráči, kteří v prvním zápase tolik nehráli a odehráli skoro celý první poločas. Prohrávali jsme 0:2 a po příchodu Matěje na hřiště otočili na 3:2. Ve druhé půli hráli všichni a naši zkušenější hráči soupeře přehrávali.

sestava: Lukáš Rosenkranz, Lukáš Mišík, Matěj Šelicha, Tomáš Prokeš, Ondra Mišík, Kuba Svátek, Kryštof Hořejší, Míša Kristián