5.5.2017 Okresní přebor sk.A mladších žáků: Sokol Hrdlív – SK Kročehlavy 2:5 (0:3)

V prvním zápase, který nás čekal proti silnému soupeři jsme se postavili věkově starším hráčům Kročehlav. Po nedůraznosti v prvním poločase jsme prohrávali 0:3 , ale do šancí jsme se dostávali. V druhé půli jsme během dvou minut snížili na 2:3 a měli i další šance na vyrovnání výsledku. Soupeře jsme tím zaskočili a až ke konci přidal 4.branku a bylo rozhodnuto. Byl to velký rozdíl oproti zápasu ve Zlonicích. Dnes chválím všechny hráče za bojovnost a chuť si zahrát fotbal.

branky: Lukáš Rosenkranz 2

dále nastoupili: Dominik a Vojta Kosové, Kuba Kerpl, Lukáš Pražák, Matyáš Čerpl, Tomáš Kalous, Filip Rous, Lukáš Mišík, Matěj Šelicha, Martin Vondrák, Daniel Pernikl.