5.kolo OP 22.9.2014 Sokol Hrdlív, Slavoj Zvoleněves,Sokol Brandýsek 2.místo

5. kolo jsme hráli na domácím hřišti společně s týmy Brandýska a Zvoleněvse.

1.zápas jsme začali my se Zvoleněvsí. Hru s tímto týmem jsme měli možnost vyzkoušet 3 dny nazpátek. Věřili jsme, že prohra z minulého kola se nebude opakovat a že nám kluci předvedou lepší výkony. Očekávání se v prvním poločase naplňovalo. Kluci hráli o 100% lépe, nedávali soupeři moc možností k útoku, v bráně výborně zachytal Kuba. V poločase byl zápas vyrovnaný, o pěkného góla se postaral Martin. V druhém poločase hráli kluci jak vyměnění a soupeř nám během chvilky nasázel 3 rychlé góly. Martin dokázal snížit už jen na konečných  2:4.

Hrdlív – Zvoleněves 2:4 (1:1) Martin 2

2.zápas

Zvoleněves – Brandýsek  7:1

3.zápas

Do posledního zápasu jsme nastoupili s Brandýskem, který jsme v 2.kole (hráno 1.9.  v Hrdlívě) dokázali porazit 19:0. Ale už podle stylu jejich hry se Zvoleněvsí bylo zřejmé, že porazit ho dnes nebude tak snadné. Do brány ve své premiéře nastoupil Filip Jančula.

Přestože jsme utkání začali zbytečným gólem do naší branky a promarnili opět několik šancí, celkově kluci převedli moc pěkný fotbal – přihrávky, kombinace, několik přesných zákroků brankáře (ještě trošku potrénuje a rýsuje se nám nový brankář:-))

Hrdlív – Brandýsek 9:1 (5:1) Kuba3, Filip 3, Martin 3

Dnešní sestavě ve složení Kuba Kerpl, Filip Rous, Martin Vondrák, Pavel Pišinger, Ondra a Filip Jančulovi, a z mladší přípravky Matěj Šelicha a Lukáš Rosenkranz děkujem za účast a veliká pochvala za hezké akce.