6.kolo OP 1.10.2014 SK Slaný A, Sokol Hrdlív,Sokol Brandýsek 2.místo

Ve středu 1.10. jsme hráli ve Slaném. Po dohodě jsme nastoupili až do 2. utkání.

1. zápas Slaný – Brandýsek 9:0

2. zápas Hrdlív – Brandýsek

Proti tomuto soupeři jsme nastoupili již potřetí. Po několika minutách a hezky rozehraném zápasu nás z hřiště vyhnal prudký déšť. Zápas se přerušil pouze na pár minut. V bráně nastoupil opět Filip Jančula a za jeho zády se i díky výborné obraně (Kuba Kerpl a Tomáš Kalous) dostaly pouze dva góly. Celkově jsme soupeře přehráli 13:2 a že umíme dávat pěkné góly předvedl Martin Vondrák (6), Matěj Šelicha (2), Kuba Kerpl (2), Filip Rous (1), Lukáš Rosenkranz (1) a Tomáš Kalous (1).

3.zápas Slaný – Hrdlív

Též známý soupeř, kterého je těžké porazit. Pro někoho více, pro někoho méně povedený zápas, ale jsme tým a i přes porážku 1:8 (1:5) jsme předvedli opět pěkný a bojovný fotbal a všichni si zaslouží pochvalu. Děkujeme i rodičům a fanouškům, kteří obětují svůj volný čas a chodí nám fandit. Děkujeme, potřebujeme vás:-)

Sestava: z mladší přípravky pomohl Matěj Šelicha a Lukáš Rosenkranz (brankář při 2.zápase), Filip Rous, Martin Vondrák, Kuba Kerpl, Tomáš Kalous, Ondra a Filip Jančulovi (brankář při 1.zápase)