6.kolo OP mladších přípravek sk.C 4.5.2015 Sokol Hrdlív, SK Kročehlavy A, SK Kamenné Žehrovice 2.místo !!!!!!

Poprvé v sezóně jsme se utkali s dosud neporaženými Kročehlavy , které známe z loňska a z halových turnajů. Byl to velmi vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. Je škoda, že jsme některé samostatné útoky neproměnili, mohlo být skore možná opačné. I tak to byl tvrdý a pěkný zápas s množstvím soubojů 1:1. Více příležitostí dostali v tomto zápase hlavně hráči ročníku 2006, protože soupeř je složen výhradně z tohoto ročníku a fyzický rozdíl mezi nimi a našimi nulaosmičkami byl vidět (fotbalově určitě ne) a naši hráči mají potom k větším hráčům pochopitelný respekt. Zahráli si však dost v prvním zápase proti K.Žehrovicím a hlavně na druhém hřišti proti začínajícím hráčům Žehrovic a některým našim, které jsme soupeři zapůjčili.

Hrdlív – K.Žehrovice  7:6  (5:2)  branky: Lukáš Rosenkranz 4, Kryštof Hořejší 3  ,   asistence: Lukáš Pražák a Matěj Šelicha po 2)

v zápase jsme vedli a zápas kontrolovali, v poločase soupeř vystřídal brankáře a předvedl obrat čtyřmi góly. Když už to vypadalo na prohru, dvakrát utekl Kryštof a zápas otočil. V zápase jsme vstřelili pěkný gól, kdy se míče dotkli všichni naši na hřišti a soupeř jen přihlížel.

Hrdlív – Kročehlavy A   1:3   (0:3)  branka: Vojta Kos

sestava: sestava: Karolína Heczková, Lukáš Záruba, Prokop a Matěj Šelichové, Lukáš Pražák, Lukáš Rosenkranz, Kryštof Hořejší, Ondra Mišík, Tomáš Danda, Michal Kristián, Patrik Pišinger, Vojta Kos, Lukáš Mišík, Robin, Sabina, Eliška Kočínská, Máťa Kerpl snad jsem na nikoho nezapoměl.