5.kolo OP starších žáků 30.9.2018 Sokol Hostouň – Sokol Hrdlív 2:3 (1:1) penalty 0:3

V Hostouni nás čekal pěkný trávník , pěkné počasí a  starší soupeř. Zápas jsme začali dobře a byli ve hře lepší. Sice jsme inkasovali opět po úniku hráče z půlky hřiště, ale soupeř neměl rozhodně převahu. Jako už po třetí na podzim jsme vybojovali pokutový kop a tentokrát byl konečně proměněn. Ke konci poločasu nám začaly docházet síly a byli jsme rádi, že se jde do šaten. Ve druhém poločasu to byl spíš boj z obou stran. Soupeř opět vedl, ale potom se pěkně trefil, z přímého kopu, Kuba a zápas skončil spravedlivou remízou. V penaltách jsme jasně zvítězili, vyplatilo se, že jsme je tento týden potrénovali. Zaslouženě jsme získali 2 body a způsobili, myslím trochu překvapení v okresním přeboru.

branky: 33. Kerpl Jakub (penalta), 62. Kerpl Jakub      penalty proměnili: Lukáš Mišík, Vojta Kos a Kuba Kerpl

sestava: Dominik Kos, Kuba Kerpl, Lukáš Rosenkranz, Matěj Šelicha, Matyáš Čerpl,  Lukáš Mišík, Tomáš Kalous,  Vojta Kos, David Růžička, Martin Vondrák, Tomáš Danda, Jakub Vyskočil