7.12.2013 Vítězství na turnaji v Kralupech nad Vltavou !

V sobotu jsme se zúčastnili turnaje v Kralupech nad Vltavou. Na turnaji jsme se utkali  s družstvy FK Kralupy 1901, Čechie Kralupy, SK Roztoky, Sokol Libiš a SK Děčín. Před turnajem jsme oslovili Sokol Smečno, jestli by nám nezapůjčili hráče, kteří mohou v této kategorii nastupovat. Zájem projevili Ondra Petr a Marek Rim. Oba jsou fotbalově dobře připraveni a určitě budou (když  budou mít zájem) velkou posilou naší přípravky. Tímto děkuji P.Joskovi ze Smečna za vstřícnost. K celkovému triumfu vedlo 6 kroků.

krok 1 . Sokol Hrdlív – SK Děčín 2:1   (obě branky dal Ondra Petr)

Když jsem viděl děčínské fotbalisty při rozcvičce, obával jsem se výprasku, ale zápas byl naprosto odlišný, my jsme měli štěstí , že jsme je dostali hned na začátku turnaje a myslím, že jsme i je samotné zaskočili, hráči bojovali, zaskakovali jeden za druhého a hrozili  rychlými protiútoky, výborná byla produktivita, opravdu pěkný rychlý zápas

krok 2 .  Sokol Hrdlív – FK Kralupy 1901  5:3    (Kuba Kerpl 2, Matěj Šelicha, Lukáš Mišík, Tomáš Prokeš po 1 )

V tomto zápase jsem byl přesvědčený o naší výhře od začátku, byli jsme lepší, branku jsme dali, kdy jsme chtěli a i když se soupeř držel do stavu 3:3 na hřišti jsme kralovali

krok 3 .  Sokol Hrdlív – Sokol Libiš   0:0

mnoho šancí v tomto zápase nebylo, naše obrana zkušeně pohlídala nebezpečné hráče, které jsme předtím sledovali, oba týmy byly velmi vyrovnané o čemž svědčí i následné „nervy“ při rozhodování o postupu do finále.

krok 4 .  Sokol Hrdlív – SK Roztoky  3:5    (Kuba Kerpl, Ondra Petr, Tomáš Prokeš po 1 )

brzo jsme prohrávali 0:2, potom otočili na 3:2, ale soupeř měl první čtyřku silnější a po zásluze vyhrál, bylo jasné, že tento tým bude hrát finále

krok  5 . Sokol Hrdlív – Čechie Kralupy  7:0  (Kuba Kerpl a Ondra Petr po 3, Tomáš Prokeš 1)

před zápasem jsme netaktizovali a řekli klukům aby stříleli co nejvíc gólů a pak se uvidí, jestli budeme hrát finále nebo o bronz. V utkání dostali víc prostoru i hráči, kteří do té doby moc nehráli, vedli jsme a v poklidu dávali jeden gól za druhým. 3 minuty před koncem spočítal Pavel Šelicha (všichni děkujeme) , že k postupu do finále, potřebujeme vyhrát o 6 gólů ( v tu dobu to bylo 5:0), prostřídali jme na nejsilnější sestavu a ten potřebný gól dali. Byli jsme ve finále.

krok 6 .  FINÁLE    Sokol Hrdlív – SK Roztoky  3:2  na penalty  (Ondra Petr a Kuba Kerpl, rozh.penalta Tomáš Prokeš )

před zápasem jsme se ani moc nerozcvičovali, ale udělali spíš poradu, jak a co hrát. V zápase jsme prohrávali 0:1, ale byli jsme naprosto vyrovnaným soupeřem a chvíli před koncem jsme šli do vedení  2:1 , soupeř vyrovnal a tak to i skončilo. Následovaly penalty : Kuba Kerpl, Ondra Petr a Lukáš Rosenkranz, po dvou sériích, kdy všichni dali , soupeř nedal a Lukáš mohl rozhodnout, ale nedal a následoval rozstřel po jedné penaltě. Lukáš ji soupeřovu hráči vyrazil a náš Tomáš Prokeš se bez nervů rozeběhl a trefil po pravé ruce brankáře. V tu chvíli jsme byli na naše kluky hrozně moc pyšní.

sestava. Lukáš Rosenkranz, Kuba Kerpl, Ondra Petr, Lukáš Mišík, Tomáš Prokeš, Matěj Šelicha, Matyáš Čerpl, Marek Rim

střelci na turnaji i s penaltami

Kuba Kerpl a Ondra Petr  po 8

Tomáš Prokeš    4

Matěj Šelicha a Lukáš Mišík   po  1

Kluci zaslouženě převzali zlaté medaile a užili si úplně první vítězství na turnaji za dobu naší přípravky. Lukáš Rosenkranz byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje, což beru jako ocenění celého týmu a hlavně obránců Kuby a Ondry, kteří odehráli bez střídání celý turnaj ( mimochodem perfektní výkony) . Ovšem  za bojovnost a fotbalovost, pochválím úplně všechny hráče, což ocenili i fanoušci ostatních týmů, kteří kluky chválili a ve finále nám fandili více než soupeři.