7.4.2016 1.kolo OP starších přípravek sk.A SK Slaný A , Sokol Hrdlív, TJ Unhošť B 2.místo

K prvnímu miniturnaji jsme odcestovali do Slaného a už označení naší skupiny A odkazuje na to, že se budeme na jaře utkávat s nejlepšími týmy v okresu. Měli jsme 2 hráče na střídání, což se v závěru druhého zápasu ukázalo jako rozhodující.

Hrdlív – TJ Unhošť B  6:3    body: Filip Rous 4 (3+1), Matěj Šelicha 2 (2+0), Jakub Kerpl 2 (0+2), Lukáš Rosenkranz 1 (1+0), Tomáš Kalous a Vojta Kos 1 (0+1)

do zápasu jsme vletěli jako vítr a po chvilce vedli. Hlavně Filip motal hráčům Unhošťi nohy. Na rozehrání to byl příjemný zápas i když nesmíme soupeře podceňovat. Byl složen z hráčů ročníku 2006 a velmi dobře technicky vybaven.

Hrdlív – SK Slaný A   3:5    body: Filip 3 (3+0),  Dominik Kos a Jakub Kerpl po 1 (0+1)

hned vzápětí jsme nastoupili proti domácím favoritům a po soupeřově signálu při autu jsme prohrávali. Potom však začal v útoku úřadovat Filip a v poločase jsme vedli 2:1. Naši obránci Tomáš s Kubou vůbec nestřídali a Dominik několikrát začaroval v brance. Ve druhém poločasu to vzal na sebe u domácích jeden z nejlepších hráčů Janega a po slalomu z levé strany skóroval, potom jsme dostali ještě 2.góly a bylo rozhodnuto. Zápas to byl ovšem , zvlášť v prvním poločase velice kvalitní, s pěknými individuálními akcemi.