7.kolo OP 9.10.2014 Slovan Velvary, SK Slaný 2006, Sokol Hrdlív 2.místo

Velvary – Hrdlív 1:0 (0:0)

soupeř měl několik fyzicky vyspělejších hráčů, ale my jsme v první půli hrozili brejky, a i když jsme měli více šancí, gól jsme nedali. Brankář s obranou fungovali bez chyby. Ve druhém poločase soupeři vyšla jedna akce, a přestože jsme byli blízko brance, zápas skončil těsnou prohrou. Velice kvalitní zápas, kluci hodně dobrá práce !!!

Hrdlív – Slaný 10:2 (5:2) branky: Martin Vondrák 5, Filip Rous 2, Filip Jančula, Kuba Kerpl a Lukáš Rosenkranz po 1

soupeř přijel s týmem, který známe ze zápasů mladší přípravky a i když se snažil o kombinační hru, jiný výsledek ani nebyl možný. V pondělí je přivítáme doma a to bude úplně jiný zápas.

sestava: Tadeáš G., Filip a Ondra J., Kuba K., Matěj Š.,Martin V., Filip R., Lukáš R.