7.kolo OP starších žáků 13.10. 2019 SK Zichovec/ Sokol Vraný -Sokol Hrdlív/ Zlonice 0:5 (0:2)

Na jaře se nám v Zichovci zápas vůbec nepovedl, zvlášť první poločas byl nejhorší v naší krátké historii. Hráči věděli o co jde, že musíme každý zápas potvrzovat naši formu a soupeři vnutit naši hru. Jediný náznak šance soupeře přišel po 5 minutách, kdy musel Kuba, za cenu žluté karty, zastavit unikajícího útočníka. Vzápětí jsme využili rohový kop ke vstřelení uklidňující branky. Další gól přišel těsně před přestávkou. Ihned po rozehrání druhého poločasu, se nám po nacvičeném signálu, povedlo vybojovat roh a po něm  jsme vedli už o 3 góly. Hru jsme dále kontrolovali a zaslouženě zvítězili.

branky: 5. Kerpl Jakub, 34. Routner Lukáš, 36. Kerpl Jakub, 45. Přibyl Jakub, 46. Rozsíval Martin

sestava: Dominik Kos, Matyáš Čerpl, Kuba Kerpl, Lukáš Rosenkranz, Matěj Šelicha, Tomáš Kalous, Lukáš Mišik, David Růžička, Vojta Kos, Lukáš Routner, Martin Rozsíval, Kuba Přibyl, Michal Kristián, Vojta Minařík.

zichovec

zichovec2

spoustu dalších krásných fotek z tohoto zápasu nafotil Petr Minařík a je možné je vidět na https://pepinak.rajce.idnes.cz/Starsi_zaci_Hrdliv_Zlonice/  jméno: Hrdlív    heslo: zlonice